دستگاه تونلی و تجهیزات پخت نان لواش

خط تولید نان لواش نیمه اتوماتیک با دستگاه تونلی

برای راه اندازی خط تولید یا نانوایی نان لواش نیمه اتوماتیک نیاز به دستگاه و تجهیزات پخت نان به شرح ذیل می باشد:

دستگاه نانوایی اتومات,دستگاه نانوایی تونلی

دستگاه پخت حرارت غیر مستقیم تونلی

دستگاه اتومات و نیمه اتومات تونلي در ابعاد مختلف با حرارت صد در صد غيرمستقيم جهت توليد انواع نان های سنتی از قبیل:نان لواش،نان بربری،نان تافتون،نان خشک،نان سنگک به صورت اتوماتيک و نيمه اتوماتيک توليد مي گردد. طراحي زيبا و کارآمد و مهندسي عالي و استحکام بسيار خوب از ويژگي هاي منحصر به فرد دستگاه تونلی مي باشد. تونل پخت مجهز به اينورتر و حرارت سنج بوده که از طريق آن مي توان دور حرکت نوار و دماي تونل را تنظيم نمود و نان مطلوب را تهيه کرد. تيغه برش نان انتهايي دستگاه از جنس مخصوص مي باشد و به در خواست مشتري مي تواند مجهز به موتور و اينورتر جداگانه جهت برش نان به اندازه هاي دلخواه گردد.

 
الک آرد,الک برقي

دستگاه الک آرد

دستگاه الک آرد به منظور الک نمودن ، پاکسازي آرد و هوادهي آرد کاربرد دارد. استفاده از الک آرد در توليد نان منجر تسريع فرايند تخمير و توليد نان با کيفيت خواهد شد همچنين ماندگاري نان را به دنبال خواهد داشت.

خميرهمزن,خميرگير

دستگاه خميرهمزن

دستگاه خمير همزن در شرکت صنايع پخت مشهد با ظرفيت هاي مختلف در دو نوع:خميرهمزن آلومينيوم ، خميرهمزن استيل بر اساس استانداردهاي صنعتي توليد مي شود که براي هم زدن همه نوع خمير مورد استفاده قرار مي گيرد.

 
تغارخمير,تشتک خمير,لگن خمير

تغارخمير

تغار خمير در ابعاد مختلف با پايه چرخدار جهت نگهداري و حمل خمير مورد استفاده قرار مي گيرد استفاده از تغار خمير براي استراحت خمير در خارج از خميرهمزن بسيار مناسب مي باشد.

ميزکار نانوايي

ميز کار

ميزکار در ابعاد و تعداد طبقات مختلف توليد مي شود که محيط بهداشتي مناسبي براي چانه و فرم دهي خمير فراهم مي کند.

 
توري نان سرد کن نانوايي,توري نان

توري نان سرد کن

ميز توري سردکن نان در ابعاد و تعداد طبقات مختلف جهت خنک کردن نان مورد استفاده قرار مي گيرد. در صورت سفارش مشتري مي تواند به صورت توري سردکن چرخدار يا توري سرد کن تاشو توليد شود.