خط نان لواش با دستگاه دوار پرتابل

خط تولید نان لواش تمام اتوماتیک با دستگاه تونلی

براي راه اندازي خط توليد يا نانوايي نان لواش تمام اتوماتيک نياز به دستگاه و تجهيزات پخت نان به شرح ذيل مي باشد:

دستگاه نانوايي اتومات,دستگاه نانوايي تونلي

دستگاه پخت حرارت غير مستقيم اتومات تونلي

دستگاه اتومات و نيمه اتومات تونلي در ابعاد مختلف با حرارت صد در صد غيرمستقيم جهت توليد انواع نان هاي سنتي از قبيل:نان لواش،نان بربري،نان تافتون،نان خشک،نان سنگک به صورت اتوماتيک و نيمه اتوماتيک توليد مي گردد. طراحي زيبا و کارآمد و مهندسي عالي و استحکام بسيار خوب از ويزگي هاي منحصر به فرد دستگاه تونلي مي باشد. تونل پخت مجهز به اينورتر و حرارت سنج بوده که از طريق آن مي توان دور حرکت نوار و دماي تونل را تنظيم نمود و نان مطلوب را تهيه کرد. تيغه برش نان انتهايي دستگاه از جنس مخصوص مي باشد و به در خواست مشتري مي تواند مجهز به موتور و اينورتر جداگانه جهت برش نان به اندازه هاي دلخواه گردد.

الک آرد,الک برقي

دستگاه الک آرد

دستگاه الک آرد به منظور الک نمودن ، پاکسازي آرد و هوادهي آرد کاربرد دارد. استفاده از الک آرد در توليد نان منجر تسريع فرايند تخمير و توليد نان با کيفيت خواهد شد همچنين ماندگاري نان را به دنبال خواهد داشت.

خميرهمزن,خميرگير

دستگاه خميرهمزن

دستگاه خمير همزن در شرکت صنايع پخت مشهد با ظرفيت هاي مختلف در دو نوع:خميرهمزن آلومينيوم ، خميرهمزن استيل بر اساس استانداردهاي صنعتي توليد مي شود که براي هم زدن همه نوع خمير مورد استفاده قرار مي گيرد.

 
تغارخمير,تشتک خمير,لگن خمير

تغارخمير

تغار خمير در ابعاد مختلف با پايه چرخدار جهت نگهداري و حمل خمير مورد استفاده قرار مي گيرد استفاده از تغار خمير براي استراحت خمير در خارج از خميرهمزن بسيار مناسب مي باشد.

پهن کن شش غلطکي,شاطر اتومات لواش

شاطر اتومات لواش

دستگاه پهن کن شش غلتکي يا شاطر اتومات جهت نازک کردن خمير مورد استفاده قرار مي گيرد. وقتي اين دستگاه در کنار دستگاه نيمه اتومات دوار قرار مي گيرد نانوا خمير را پس از آنکه به صورت اتومات برش خورد با دست به بستر پخت انتقال مي دهد. در واقع ديگر نيازي به چانه کردن خمير نمي باشد و زماني که پهن کن در ابتداي دستگاه تونلي اتومات قرار گيرد خمير به صورت اتومات به بستر پخت منتقل مي شود. در اين دستگاه ضخامت خمير قابل تنظيم مي باشدو سرعت عملکرد آن نيز با استفاده از اينورتر قابل کنترل مي باشد.

 
دستگاه خميرريز,خميرريز بربري و لواش

دستگاه شاطر اتومات

دستگاه خمير ريز يا دستگاه شاطر اتومات به عنوان فرد شاطر در ابتداي دستگاه اتومات قرار مي گيرد و خمير را به صورت ريزشي به سطح نوار پخت انتقال مي دهد. اين دستگاه مجهز به اينورتر مي باشد كه مي توان خروجي خمير را با آن تنظيم نمود. پارو نصب شده بر روي خمير ريز مي تواند به صورت 1 يا 2 يا 3 رديفه باشد.

باند خنک کننده,سرد کن نان,سردکن نان

باند خنک کننده نان

دستگاه باند خنك كننده يا سرد کن اتومات نان در انتهاي تونل پخت اتومات و نيمه اتومات جهت خنك كردن نان قرار گرفته و نان را به محل بسته بندي انتقال مي دهد. عمل خنك كردن نان به وسيله چند فن انجام مي شود و با اينورتر نصب شده بر روي سرد كن مي توان سرعت نوار را تنظيم نمود.